Panevėžio TLK lankėsi ministras
AktualijosPanevėžio TLK lankėsi ministras
2018 balandžio 30, Pirmadienis 09:20

Panevėžio TLK lankėsi ministras

Panevėžio TLK lankėsi ministras

Balandžio 27 dieną Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (Panevėžio TLK) lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorė Jūratė Sabalienė. Ministras pažymėjo, kad jo vizitų teritorinėse ligonių kasose (TLK) tikslas – geriau susipažinti su TLK veikla ir darbuotojais, iš jų lūpų išgirsti, kaip sekasi dirbti, su kokiomis problemomis susiduriama, kokios yra aktualijos.

Pasak ministro, tarp valdžios atstovų kylant diskusijų bangai dėl tolesnės TLK veiklos, norisi iš arti pamatyti šias įstaigas, pasikalbėti su darbuotojais ir surinkti daugiau žinių, kad vėliau lengviau būtų dalyvauti diskusijose dėl siūlomų TLK veiklos pokyčių.

Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas svečiams pristatė išsamią informaciją apie 2003–2017 m. Panevėžio TLK veiklos zonos gyventojų skaičiaus pokytį, nedarbo lygį, kurie glaudžiai susiję su sveikatos priežiūra ir jos apmokėjimu, gydymo įstaigų finansavimu. Direktorius pabrėžė: nors gyventojų per šį laikotarpį labai sumažėjo, Panevėžio TLK biudžetas, skirtas paslaugoms apmokėti, išaugo tris kartus, lėšos, skirtos vienam prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos prirašytam gyventojui, taip pat padidėjo trigubai. Per minėtą laikotarpį 5 kartus išaugo lėšos slaugos paslaugoms, 7 kartus – specializuotoms ambulatorinėms konsultacijoms.

J. Narbutas detaliau pristatė Panevėžio TLK apmokamų paslaugų struktūrą, gydymo įstaigas palietusius jų restruktūrizacijos rezultatus, išsakė problemas dėl stacionarinių ir kt. paslaugų, gydymo įstaigų pateikiamos nevienodos statistinės informacijos skirtingoms institucijoms, supažindino su Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto dalimi, išleidžiama vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms, Panevėžio TLK veiklos zonos medikų atlyginimais ir kaip realiai vyksta jų kėlimo procesas.

Susitikime su sveikatos apsaugos ministru ir VLK vadove dalyvavo visų Panevėžio TLK skyrių vedėjai. Jie trumpai apibūdino kiekvieno skyriaus funkcijas ir darbo rezultatus. Svečiams parodytas filmas apie Panevėžio TLK 20 metų veiklą, įteiktas įstaigos metraštis.

Baigiantis susitikimui, vyko diskusija dėl ligonių kasų atliekamų kontrolės procedūrų ir gydymo įstaigoms priskaičiuojamos žalos PSDF biudžetui atlyginimo, kalbėta apie elektroninės sistemos, galinčios automatiniu būdu padėti medikams išvengti dokumentacijos pildymo klaidų, sukūrimo reikalingumą, Europos sveikatos draudimo kortelės siuntimo paštu galimybes ir kt.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSC_2415 - Copy.JPG
 • Click to enlarge image DSC_2422 - Copy.JPG
 • Click to enlarge image DSC_2434 - Copy.JPG
 • Click to enlarge image DSC_2439 - Copy - Copy.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kęstutis Mažeika – naujasis aplinkos ministras

  Balandžio 9 dieną aplinkos ministro pareigas pradėjo eiti Kęstutis Mažeika, ligi šiol vadovavęs Seimo Aplinkos apsaugos komitetui.

 • Utenoje lankėsi ministras Linas Kukuraitis

  Penktadienį, balandžio 28 dieną, Utenoje lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda. Po susitikimo su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, Seimo nariu Edmundu Pupiniu, rajono savivaldybės administracijos atstovais, įvairių socialinių įstaigų vadovais, ugdymo įstaigų, seniūnijų atstovais svečias užsuko į Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą.
  Socialinės apsaugos ir darbo ministras kalbėjo, kad jo vizitai į šalies rajonus – tai noras daugiau sužinoti apie socialinę padėtį Lietuvoje.

 • Į Uteną atvyks žemės ūkio ministras B. Markauskas

  Trečiadienį, vasario 22 dieną, Utenoje lankysis ir su žemdirbiais susitiks žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, kartu su juo atvyks ir Nacionalinės mokėjimo agentūros, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro atstovai, ŽŪK ,,Pienas LT" atstovai, LPGA tarybos pirmininkas Jonas Vilionis.

 • Prezidentė paskyrė naują vidaus reikalų ministrą

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, pasirašė dekretus, kuriais nuo balandžio 13 dienos atleido Saulių Skvernelį iš vidaus reikalų ministro pareigų ir nuo balandžio 14 dienos paskyrė į šias pareigas Tomą Žilinską.

 • Viceministras V. Martusevičius atsistatydino

  Žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius pirmadienį atsistatydino iš užimamų pareigų.
  „Prisiimdamas asmeninę atsakomybę ir suprasdamas, kad susidariusi situacija gali virsti spekuliacijos objektu, nusprendžiau įteikti ministrei atsistatydinimo prašymą", – teigė Vilius Martusevičius.

 • Atsistatydina vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas

  Remdamasis LR Vyriausybės įstatymo 10 straipsnio 2 dalimi vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dėl pablogėjusios sveikatos būklės šiandien ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui įteikė atsistatydinimo prašymą.
  Premjeras ministro prašymą patenkino.

 • Paskirtas naujas energetikos ministras

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo energetikos ministru paskyrė Roką Masiulį.

 • Utenos ligoninėje lankėsi jau penktas ministras

  Penktadienio vakarą, grįždama iš Šiluvos, kur arkivyskupas Sigitas Tamkevičius aukojo šv. Mišias už ligonius, į Uteną užsuko LR Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Ją lydėjo Prezidentės patarėja Aira Mėčėjienė ir ministrės patarėjas Arvydas Skorupskas. Šio netikėto vizito į Uteną iniciatorė – Seimo narė Milda Petrauskienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:373
Vakar apsilankė:6758
Šią savaitę apsilankė:12998
Šį mėnesį apsilankė:45715
Viso (nuo 2015-02-16):14069707
Šiuo metu naršo:
80
2020-07-08
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!