Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu
AktualijosTarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu
2018 balandžio 26, Ketvirtadienis 10:27

Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu

Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu
 • Vytautas RIDIKAS
 • 20 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ketvirtadienį rajono savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netradiciškai, jame be politikų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir žurnalistų dalyvavo svečiai iš Trebono miesto (Čekijos Respublika), su kuriuo savivaldybė turi pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

Svečiai atvyko antradienį (apie tai portale udiena.lt jau rašėme – aut. past.), susipažino su miesto kultūros, sporto ir švietimo įstaigomis, trečiadienį lankėsi sostinėje, o šiandien delegacija, kuriai vadovauja šio miesto merė Terezie Jenisová, sveikino politikus rajono savivaldybės tarybos posėdyje, primindama, kad glaudus miestų bendradarbiavimas tęsiasi daugiau nei 20 metų. Ji dėkojo už dėmesį, linkėjo gero posėdžio politikams, o visiems rajono gyventojams sveikatos ir pasisekimo. Ketvirtadienį vizitas baigiasi vėlai vakare ir svečiai išvyko namo.

Posėdyje dalyvavo buvęs Utenos miesto seniūnas Petras Galiauskas, kuris pradėjo bendradarbiavimą su Trebono miestu. Jis Utenoje buvo pirmas žmogus, susidraugavęs su čekais Trebone. Jį sveikino ir vienas ilgiausiai dirbančių vicemerų Trebone Zdeněk Mráz. „Labai malonu vėl matyti senus bičiulius ir džiugu, kad prieš daugelį metų prasidėję ryšiai iki šiol nenutrūko", – sakė P. Galiauskas, kviesdamas visus uteniškius apsilankyti labai gražiame Trebono krašte.

Dar nepradėjus svarstyti darbotvarkės, su gražiu 60-mečiu meras Alvydas Katinas sveikino opozicijos narį, konservatorių Raimundą Kelevišių. Frakcijos lyderis Rimantas Dijokas, linkėdamas toliau dirbti žmonių labui, pabaigoje išreiškė viltį, kad R. Kelevišius ir ateityje liktų dirbti savivaldybėje (matyt turėjo slaptą mintį, kad tai nutiks po rinkimų – aut. past.)

Šį kartą į posėdį atvyko beveik visi 24 politikai, nedalyvavo išvykęs konservatorius Egidijus Puodžiukas.

Po darbotvarkės svarstymo rajono savivaldybės tarybos nariai, pirmininkaujant merui Alvydui Katinui, pritarė 43 klausimų svarstymui, tarp kurių – trys informacijos.

Pirmuoju klausimu buvo patvirtintas Utenos rajono savivaldybės 2018–2020 metų strateginis veiklos planas. Praėjusio kovo mėnesio posėdyje buvo priimtas septynių metų (iki 2024-ųjų) strateginis veiklos planas. Jis, kaip „Utenos dienai" aiškino rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjos pavaduotoja Donata Lubienė, paprastai detalizuojamas ir svarstomas kiekvienais metais, numatant tam tikrus konkrečius veiklos prioritetus. Įdomu, kad vadovaujantis šiuo priimtu strateginiu veiklos planu bus tikslinamas ir rajono savivaldybės biudžetas.

Toliau svarstytas mokesčių lengvatų suteikimas AB „Utenos krosnys". Politikai sprendė, kaip ir kam reikės balsuoti visuotiniuose susirinkimuose bendrovėse Utenos šilumos tinklai ir Utenos regiono atliekų tvarkymo centre. Vėliau buvo patvirtinta eilė 2017 finansinių ataskaitų UAB „Utenos vandenys", UAB Utenos butų ūkis, UAB „Utenos komunalininkas", UAB Utenos autobusų parkas bei jų pelno (nuostolių) paskirstymas. Taip pat praėjusių metų metinės finansinės ataskaitos patvirtintos ir kitose savivaldybės įmonėse: viešose įstaigose Utenos verslo informacijos centras ir Utenos turizmo informacijos centras. VšĮ Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės bei krepšinio klubo „Utenos Juventus" ir futbolo klubo „Utenos Utenis" visuotiniuose dalininkų susirinkimuose įgaliotas balsuoti rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas.

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tarybos posėdyje – svečiai iš Šventosios žemės

  Ketvirtadieniui prieš prasidedant Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdžiui, politikų pasveikinti atvyko šiuo metu iki sekmadienio Utenoje viešinti Beit Sahour (Palestina) tautodailininkų delegacija. Svečiai gruodžio 18 d. su tradicinių amatų centru „Svirnas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Beit Sahour tautodailininkų dirbinius iš švento medžio alyvmedžio bus galima pamatyti bei įsigyti kalėdinėje mugėje šeštadienį – ji vyks Utenos daugiafunkciame sporto centre. Delegacijos vadovas Usama Allati iš Šventosios žemės perdavė sveikinimus visiems uteniškiams ir padėkojo už gražų delegacijos priėmimą Utenoje.

 • Tarybos posėdyje apdovanoti sportininkai ir įteiktos taurės

  Paskutinę spalio mėnesio dieną, spalio 31-ą, į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį susirinko visi 25 rajono politikai svarstyti patvirtintų 26 darbotvarkės klausimų.

 • Rajono politikai rinkosi į Tarybos posėdį

  Ketvirtadienio rytą prasidėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis, kurio pradžioje Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas paviešino socialdemokratų frakcijos siūlymą įtraukti į darbotvarkę papildomą 24 klausimą, susijusį su biudžetinių įstaigų aprašo pakeitimu. Posėdyje iš 25 Tarybos narių nedalyvavo opozicijos narė Daiva Pečionė.

 • Tarybos posėdis su siurprizu, arba naujų madų paradas

  Šiandien, paskutinį spalio ketvirtadienį, rajono politikai, susirinkę į eilinį kasmėnesinį posėdį, nutarė svarstyti 30 klausimų ir išklausyti dvi informacijas. Informacijos gana įdomios: viena – apie vykdytus viešuosius pirkimus, kita – apie politikų supažindinimą su savivaldybės nenaudojamuoju, nereikalingu turtu, laisvais žemės sklypais ir jų panaudojimo perspektyvomis.

 • Tarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais

  Ketvirtadienį, rugsėjo 27 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo džiugia žinia – į posėdį atvyko sporto organizacijų svečiai.

 • Tarybos posėdis prasidėjo apsižodžiavimais apie vištą ir kiaušinį

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį dėl informacinių technologijų sutrikimų rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo kiek vėliau. Jame nedalyvavo Gražina Kuliešienė ir Darius Šinkūnas. Svarstyta darbotvarkė, kuri buvo papildyta dviem klausimais. Tarybos nariai balsavo rankų pakėlimu, nes neveikė elektroninis balsavimas. Vienbalsiai papildžius darbotvarkę, taip pat vienbalsiai balsuota ir už 28 darbotvarkės klausimus.

 • Tarybos posėdyje – svarbūs Utenai klausimai

  Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje buvo svarstyti 33 klausimai. Posėdyje nedalyvavo liberalas Robertas Miliauskas, nes buvo išvykęs.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  22 – tiek ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos narių susirinko į kiekvieną mėnesį vykstantį posėdį. Darbotvarkėje buvo svarstyti 26 klausimai, iš kurių – keturios informacijos. Pirmu klausimu buvo svarstomas 2017 metų fizinių asmenų žemės sklypo neapmokestinamojo dydžio nustatymas. Liberalų sąjūdžio frakcija pateikė alternatyvą siūlomam projektui, kolegas palaikė konservatoriai. Tarybos narių dauguma alternatyvai nepritarė.

 • Vyko pirmasis šių metų savivaldybės tarybos posėdis

  Sausio 26 dieną prasidėjo pirmasis šių metų rajono savivaldybės tarybos posėdis, į kurį susirinko 22 politikai. Posėdyje nedalyvauja Roberta Macelienė, Žydrūnas Urbonas ir Egidijus Puodžiukas. Patvirtinę darbotvarkę, Tarybos nariai sprendžia aktualius Utenos rajono gyventojams klausimus.

 • Tarybos posėdyje svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį kartą šį rudenį į posėdį susirinko rajono savivaldybės tarybos nariai. Posėdis – neeilinis. Jame dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Algis Urbonas, atvykęs priimti naujo Tarybos nario Raimundo Kelevišiaus, pakeitusio Seimo nario mandatą gavusį Edmundą Pupinį, priesaikos. Darbotvarkėje buvo numatyta svarstyti 33 klausimai, iš jų penkios informacijos. Priimti sprendimų šį kartą atvyko 22 tarybos nariai. Posėdyje nedalyvavo Nerijus Stasiulionis, Žydrūnas Urbonas ir Robertas Miliauskas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1161
Vakar apsilankė:8640
Šią savaitę apsilankė:38885
Šį mėnesį apsilankė:218342
Viso (nuo 2015-02-16):12268692
Šiuo metu naršo:
89
2020-01-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!